Otázky

V této sekci najdete nejčastější dotazy ohledně maleb. V případě, že jste nenašli odpověď na Vaši otázku, tak mne prosím kontaktujte zde.(odkaz na kontaktní tabulku)

Jaké používáte barvy?

Používám vodou ředitelné a vodě odolné barvy. Tyto barvy nejsou toxické a jsou bez výrazného zápachu. Takže není problém je použít např. v dětském pokoji, ložnici či za provozu v restauračním zařízení. Nicméně z hygienických důvodů by měla být zachována ochranná zóna cca 2 metry od malby.

Jakou technikou malujete?

Nejčastěji maluji štětci. Tato technika umožňuje ztvárnit jemné detaily. Někdy používám i barvu ve spreji např. při potřebě dosažení přechodu barev či podstínování.

Na jaké povrchy lze malovat?

Malovat lze na běžné hladké zdi v interiéru i venku. Dále na vyzrálý plech, dřevo, dřevotřísku, sádrokarton, beton, štuk a tvrzený plast.

Jaká je cena za malbu?

Výslednou cenu ovlivňuje především náročnost malby, počet barev nebo umístění malby a nelze jí předem stanovit. Pro orientační cenu využijte nezávaznou poptávku zde

Můžeme někde vidět vaše malby?

Ano, moje malby si můžete v klidu prohlédnout a po té se rozmyslet. Aktuálně v (kralovstvi-zeleznic.cz) kde jsem jich zrealizoval celkem šest a lze toto místo označit za Showroom.
První malbu „Pohled z perónu“ u turniketů, si můžete prohlédnout bez nutnosti zakoupení vstupenky do KŽ.
Dále tyto veřejné: (cukrarnaunovaku.cz),(cukrarna-praha8.cz),(firmy.cz/louzeklub)

Jak rychle malbu namalujete?

Kvalitní práce vždy vyžaduje dostatek času, jak na přípravu, tak i samotnou realizaci. Vždy se ale snažím malovat co nejefektivněji.

Malujete písmo?

Ano, ale jen jako doplněk v malbě (ukázku si můžete prohlédnout zde). Samotné písmomalířství a reklamní nápisy neprovozuji.

Jaké preferujete motivy?

Jako každý umělec nejraději tvořím motivy z dílny své fantazie. Vždy je to ale o dohodě s klientem a konkrétnímu požadavku.