Relax

Tvoření je radost a zábava. Zde máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži pocit z tvořivosti tak, jak ho zažívám i já. Nechte proudit Vaší fantazii a vymalujte si chameleona v originálním tvořiči. Pojďte tvořit semnou!

Jak na to?

K dispozici máte stejné nástroje, které používám když maluji na zeď. To znamená, že pokud se Vám něco nepodaří podle Vaší představy, tak gumu v nástrojích nenajdete. Potom nezbývá nic jiného, než chameleona natřít znovu na bílo a pokusit se o lepší výsledek. Taktéž nehledejte ani Undo či Redo, nový list papíru a nebo dokonce kyblík na vylití barvou. Představte si, že chcete například vymalovat pokoj a „chrstnete kýblem“ s barvou tak šikovně, že obarvíte všechny čtyři stěny najednou. Představa je to zajímavá, nicméně touto schopností zatím nedisponuji. Pokud je však mezi Vámi někdo, kdo to dokáže, velice rád se přiučím. Tvořič je optimalizován pro prohlížeč Mozilla Firefox 48 a vyšší.

Hezkou zábavu!Varování:
Tato relax zóna slouží pro radost a zábavu. V žádném případě nenesu odpovědnost za rozkvět Vaší tvořivosti mimo tyto stránky. Děkuji za pochopení.